Progresywne Zarobki Wypłacane przez Przeglądanie Treści Internetowych. » PolishSites.pl


Progresywne Zarobki Wypłacane Przez Przeglądanie Treści Internetowych.

Opis dwóch najlepszych serwisów PTC poniżej informacje znajdziesz na AyuWage.info wraz z dowodami wypłat.

 

 

[Obrazek: ayuwage.gif]

REJESTRACJA ( kliknij tu lub na baner )


[Obrazek: ayuwage.gif]
 Wartość linków : 0.1¢ - 1.5¢
Poleceni : 10%
Średnie dzienne zarobki : $0.50+ ( z mojej praktyki chwile i miałem $1.00 do nawet $3.00)
Minimum do wypłaty : $5.00
Oczekiwanie na wypłatę : 24 - 72 h
Akceptowane banki : PP, PA, LR
AyuWage.com, nie jest klasyczną firmą PTC. Niemniej jednak, większość pieniędzy otrzymacie za wykonywanie zadań które tak właściwie sprowadzają się do klikania w linki. Strona nie zajmuje dużo czasu ponieważ w kolejne linki można klikać nie czekając na zaliczenie czasu płatnego wejścia klikniętych uprzednio.

Dzienny zarobek w AyuWage.com to min. 50¢ (wyłącznie za klknięcia w 2 sekcjach które opiszę poniżej). Płatne zadania do wykonania (w tym także PTC), znajdziecie po zalogowaniu się, w dziale "Start Earning". Tam, pod napisem "Your Member Area Start Earning Options" znajdziecie 5 przycisków służacych do otwierania poszczególnych sekcji w których zarabiamy oraz przycisk "Click Here to Refresh!" do odświeżania strony. Na początku każdej sekcji znajdziecie instrukcje co należy zrobić żeby poprawnie zaliczyło nam wejście za które otrzymacie wynagrodzenie. Radzę je przeczytać żeby potem nie było płaczu że dostaliście warna.
 

Wygląd sekcji "View Sites" z przykładowym linkiem

[Obrazek: ayuwage_panel_zarabiania.png]
Sekcje w których zarabiamy i odpowiadające im przyciski to:


View Sites - zestaw najtańszych linków o wartości 2 Credits=$0.001 każdy. Aby zaliczyć poprawnie wejście wystarczy kliknąć w link i pozostawić otwartą stronę reklamodawcy przez minimum 20 sekund. Oczywiście nie trzeba czekać 20 sekund aby kliknąć w następny link. Wystarczy poczekać ok 5 sekund na przeładowanie strony AyuWage i klikać dalej. Jedynym warunkiem poprawnego wejścia, to jak pisałem, jest pozostawienie otwartej strony reklamodawcy przez 20 sekund. Moja rada: nie olewajcie tych linków. wyklikuje się je naprawdę szybko. Acha, w tej sekcji nie zwracajcie uwagi na napisy na przyciskach sugerujące wam kliknięcie w reklamy google na otwartych stronach. Uważajcie na buttony opisane "DONY CLICK @YUWAGE BOT DETECTION". To zabezpieczenie przed botami a za kliknięcie w taki button zostanie wam odjęta kasa z waszego konta.

 

Wygląd sekcji "View Sites" z przykładowym linkiem

[Obrazek: ayuwage_view_site_pl.png]

 Regular Sites - tutaj znajdziecie linki o większym nominale od 10 Credits=0.5¢ do ≥ 30 Credits=1.5¢. Sekcja ta zawiera dwa rodzaje płatnych linków różniących się sposobem zaliczania płatnego wejścia. Linki są rozdzielone w dwóch kolumnach z których każda posiada osobną instrukcję. 
Ja klikam właśnie w tą sekcję, odświerzają się co 5 min i mam z nich 6¢ co 5 min! Więc podsumowując co około 7min zarabiam 6¢ jak dla mnie njlepszy bux klikając oglądając tv naklikałem prawie $1 jednorazowo więc masakra Polecam!!!

Najlepiej to wam wyjaśni poniższy obrazek:


 

Wygląd sekcji "Regular Sites" z przykładowymi linkami[Obrazek: ayuwage_regular_sites_pl.png]
 Zgodnie z instrukcją, aby zaliczyć poprawne wejście, po kliknięciu w linki umieszczone w lewej kolumnie "FOCUSED SITE", trzeba pozostawić otwartą stronę reklamodawcy przez minimum 10 sekund a następnie musicie kliknąć w przynajmniej jeden link reklamy kontekstowej (zazwyczaj jest to Google AdSense). Aby wszystko funkcjonowało poprawnie, na czas korzystania z AyuWage.com musicie wyłączyć AdBlocka i NoScript w waszej przeglądarce. Jeśli tego nie zrobicie, nie zobaczycie na otwartych stronach reklam kontekstowych a to przecież w nie musicie klikać. Oczywiście można wyklikać wszystkie linki po kolei a dopiero później klikać w reklamy kontekstowe (przed kliknięciem w kolejny link należy jedynie zaczekać na przeładowanie strony AyuWage.com).

Aby poprawnie zaliczyć płatne wejścia z linków umieszczonych w prawej kolumnie "STANDARD SITES" wystarczy pozostawić otwartą stronę reklamodawcy przez minimum 10 sekund. Osobiście na takich stronach także klikam w reklamy. Podobnie jak poprzednio, można wyklikać wszystkie linki po kolei odczekując jedynie czas konieczny do przeładowania strony AyuWage.com.

Signup Sites - w tej sekcji zarabiacie kredyty w zamian za zapisywanie się do innych programów.

Survey Sites - tutaj zarobicie dzięki wypełnianiu ankiet.

live - tu mamy live surf i Interactive surf.

live surf : zarabiamy 50 kredytów na godzinę ( włączamy i tyle kasa leci. P.S. Ja mam kompa włączonego 24h więc przez noc mam koło 400 kredytów z tego )

Interactive surf : zarabiamy 250 kredytów na 1h ale musimy surwować po stronach po prostu w pojawiające się stronie otwieramy zakładki i następna strona wskakuje.

Radio : Ciekawy sposób na zariabianie słuchamy radia internetowego zarabiamy 3-10 Kredytów co 10-30 minut.

 

 

 

Explore Site - zestaw klików w których wykonujemy zadanie na każdej ze stron, musimy przebywać min 10s, kopijemy po kolej adres strony głównej, jakiejś podstrony i linku zewnętrzego, może to być reklama, facebook po prostu musi to być link zewnętrzny. Zdobywamy za każde zadanie 60 kredytów, czyli 3¢ więc, po 3 takich klikach już mamy 9¢ dodane do konta, polecam te zadania.

Po powrocie do sekcji Explore Site zobaczymy tabelę w której po kolei wklejamy adesy stron.

Landing URL : czyli kopujemy na sasadzie kopuj / wklej i tu wklejamy adres główny serwisu

2nr Internal Page URL : tu wklejamy adres jakiejś podstrony 

External Ad URL : tu tak jak opisywałem wcześniej adres zewnętrzy

 

Zatwiedzamy wklejone adresy klikając na : Submit for System Review

 

Pamiętajmy, że zawsze możesz kliknąc ponownie na adres strony, czy naprzykład zamkniesz ją przez pomyłkę lub nie wczyta się to w tabeli pierwszej pod nazwą "Visit Site Again?" możesz ponownie kliknąć na adres strony zarobkowej.

 

 

 

 

Search - ta sekcja jest troszkę skąplikowana, ale warto popróbować musiby wyszukać danej nazwy w przeglądarce, mogą być różne przeglądarki, nie tylko google.com jak w przykładzie, dlatego należy dokładnie zerknąć o jaką przeglądarkę chodzi w danym zadaniu. Wchdzimy na przeglądarkę, otwieramy nową karte i w niej wprowadzamy nazwę do wyszukania "Search For Keyword"  po wprowadzeniu, powinniśmy odnaleść żądaną stronę miedzy 1 - 5 stroną wyszukiwań, należy na niej przebywać min 10s i kliknąć w jakąś podstronę na niej, też dobrze chwilę być te z 10s, zatwierdzamy zadanie tak jak jest strzałka na obrazku na dole. Jeśli zadanie nie zostanie zatwierdzone pod niebieką nazwą pojawi nam się link, pamiętajcie nie da się tego przeskoczyć w ten sposób, że wejdziecie na ten link lub skopiujecie go, musicie po prostu odnaleść ta stronę w wynikach wyszukiwania. 

Po poprawnym wyszukaniu i zatwierdzeniu zadania, otrzymujemy za nie 50 kredytów czyli 2,5¢

 Sam, codziennie korzystam z możliwości zarabiania oferowanych w dwóch pierwszych sekcjach oraz sporadycznie w sekcji trzeciej (wyszukiwanie). Średnie codzienne zarobki które podałem na początku opisu pochdzą z dwóch pierwszych sekcji.
Wasze działania są monitorowane. Za próbę ominięcia zasad podanych w instrukcjach np. za brak kliknięcia w reklamę kontekstową możecie otrzymać ostrzeżenie (o przyznaniu ostrzeżenia zostaniecie poinformowani maksymalnie po 15 minutach od próby oszustwa). 3 takie ostrzeżenia skutkują blokadą konta. Co 24 do 48 godzin, jest anulowane 1 ostrzeżenie.

Ze strony AyuWage.com można pobrać specjalny Toolbar do przeglądarki, dzięki któremu na bieżąco będziecie informowani o pojawieniu się nowych zadań do wykonania. No cóż, tyle w teorii ale w praktyce toolbar się nie sprawdza. U mnie pokazywał jedynie reklamy z dwóch ostatnich sekcji tj. Signup Sites i Survey Sites. Kiedy wyłączyłem monitorowanie tych sekcji, toolbar nie informował mnie już o pojawieniu się żadnych reklam chociaż tak naprawdę w 2 pierwszych sekcjach tj. tam gdzie faktycznie zarabiam, one były. Reasumując nie zalecam instalowania tego toolbaru. Sprawdzajcie czy pojawiły się reklamy bezpośrednio na stronie.

 

Konto nieaktywność / Usunięcie danych

Konta, które były nieaktywne przez okres 90 dni lub dłużej, będą uważane za nieaktywnego członka.

Nieaktywni członkowie, będą mieli całą aktywność konta i historię usunięte z ich kont.

Odnośniki i zarobki kredytowe będą również trwale usunięte z nieaktywnego konta.

 

 

[Obrazek: ayuwage.gif]

REJESTRACJA ( kliknij tu lub na baner )


[Obrazek: ayuwage.gif] Najpierw pokaże wam statystyki moich klików :

 

Jeśli chodzi o zasadę kliknięć to róbcie tak, wyklikujcie tylko te najdroższe czekajcie jak się pojawią nowe i jeszcze raz do skutku, jeśli się już nie pojawiają, kliknijcie na te tańsze i po jakimś czasie wskoczą ponownie, te po 1,5 centa! Włączcie sobie surfa z niego macie 0,10 centów więc na luzie $0,50 na dzień wyciągacie, jeszcze zapomniałem o emailach też się co jakiś czas pojawiają, więc też z nich jest grosz, Więc, 2 takiego buxa jak ayuwage.com nie znajdziecie!!!

Dowody Wypłat: Aktualizacja z dnia 17/03/2016 zarobione $460 w gotówce od 16 kwietnia 2014r.

$60 zainwestewałem w reklamę na tej stronie! Sumując ponad $520 zarobione!

 

 

 

 REJESTRACJA   (kliknij tutaj albo na baner) 

Linki Wartość: 0,1 ¢ - 1,5 ¢  
Referrals: 120% tak płacą 120% za poleconego! 
Średnie dzienne zarobki: 0,50 $ +   
Minimum do wypłaty: 5,00 $  
Oczekiwanie na wypłatę: 24 - 72 godz  
Akceptowane banki:   PP, PA, LR


 

InnoCurrent.com   bliźniacza strona   AyuWage.com  . Największym  Hitem  płacą 120% przypadku skierowania! 

 

 

Aktualizacja na dzień : 19-05-2016

Pierwszą wypłatę otrzymałem 3 lutego 2016r. opisów nie robie poniżej dowodów wypłat, wypłaty przychodziły nawet i 3 naraz zresztą wystarczy sprawdzić daty w sumie zarobiłem już : $100 zaledwie od 3 lutego 2016r.Nasz system wykrył że przeglądasz stronę jako Gość.
Aby korzystać z wszystkich funkcji stony Zarejestruj się lub Zaloguj się na stronie.
Komentarze (0)
Linki
Reklama 160x600 px

Reklama 125x125 px
    Surfow.pl - Innovative traffic exchange system!